У Чорнобаївському районі матір і четверо дітей отруїлися грибами

За повідомленням управління ДСНС в Черкаській області, сьогодні близько 10 години ранку до приймального відділення Чорнобаївської районної лікарні каретою швидкої медичної допомоги з села Великі Канівці було доставлено четверо малолітніх дітей. Усіх потерпілих із попереднім діагнозом отруєння дикорослими грибами було госпіталізовано до реанімаційного відділення. Згодом до лікарні із аналогічними признаками отруєння також було доставлено і матір потерпілих дітей.
За попередньою інформацією, саме вона зібравши у центрі села гриби, які помилково прийняла за білі, приготувала з них сніданок, яким і нагодувала усю родину.
Наразі троє дітей, молодшому з яких півтора роки, перебувають у реанімаційному відділенні Чорнобаївської центральної районної лікарні, їхній стан оцінюється як тяжкий. Ще одна дитина у стані середньої тяжкості перебуває у блоці інтенсивної терапії дитячого відділення лікарні. У цьому ж відділенні перебуває і матір дітей, стан жінки медиками оцінюється як середньої тяжкості. Тривають пошуки батька дітей, який також вживав гриби, проте за медичною допомогою не звертався.
27.09.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter