У черкаському гуртожитку обвалилося перекриття (відео)

13 серпня у Черкасах в одній із кімнат двохповерхового гуртожитку на 27 кімнат на вулиці Смілянській 90/1 обвалилася стеля. За повідомленням управління ДСНС в Черкаській області, інформація про подію до оперативно-координаційного центру Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області надійшла лише об 11.15, 14 серпня, коли мешканка повернулася додому.
Незважаючи на сильне пошкодження, 12 м2 глинобитного перекриття впало, коли людей у кімнаті не було, тому ніхто з мешканців цього гуртожитку не постраждав.
У 2006 році будинок потерпів від наслідків буревію, тоді на дах впало старе дерево, частково зруйнувавши шиферне покриття будівлі та крокви горища. Того ж року і дах і горище силами Державної житлово-експлуатаційної фірми «Обрій-1» були відремонтовані, проте зараз ця фірма, якій належить гуртожиток, через банкрутство перебуває на стадії ліквідації.
Представниками міськвиконкому та житлово-побутової фірми «Обрій-1» вирішується питання, щодо відселення мешканки з даного приміщення та проведення капітальних ремонтних робіт перекриття.
15.08.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter