Податкова вилучила в жашківського самогонника товару й обладнання на 2 млн. грн.

Податкова вилучила в жашківського самогонника товару й обладнання на 2 млн. грн.Співробітники податкової міліції ДПС області припинили незаконну діяльність з підпільного виготовлення алкогольних напоїв.
У ході проведеної перевірки було встановлено, що 47-річний житель Жашкова в орендованому приміщенні колишнього тваринницького комплексу, не маючи спеціального дозволу (ліцензії), установив промислову лінію по розливу горілчаних напоїв, на якій незаконно виготовляв горілчані вироби з логотипами відомих виробників в Україні. На підпільному виробництві працювало 6 найманих працівників.
Під час проведення огляду приміщення колишнього тваринницького комплексу співробітниками податкової міліції було виявлено та вилучено, як речовий доказ, промислову лінію з виробництва горілчаних напоїв, готову фальсифіковану продукцію та інші допоміжні устаткування для виготовлення горілки, ємності зі спиртом, марки акцизного податку з явними ознаками фальсифікації.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на орієнтовну суму близько 2 мільйонів гривень.
Відповідно до висновку лабораторії, вилучений спирт та виготовлені алкогольні напої не відповідають вимогам нормативно-технічної документації, які пред’являються до етилових спиртів та горілчаних виробів, а тому їх вживання становить загрозу для життя та здоров’я людини.
Наразі за незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів відносно зловмисника порушено кримінальну справу.
20.03.2012 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter