Екоінспекція: У закритому ставку на Драбівщині масова загибель риби

Екоінспекція: У закритому ставку на Драбівщині масова загибель риби 1 липня на адресу Державної екологічної інспекції у Черкаській області надійшло повідомлення про масову загибель риби у ставку площею 22,1 га в адмінмежах Демківської сільської ради Драбівського району, який є водоймою закритого типу та не впадає в інші водні об’єкти.
Спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області із залученням працівників інструментально-лабораторного контролю з виїздом на місце події проведено обстеження даного водоймища та виявлено приблизно дві тонни загиблої риби таких порід: товстолоб, білий амур, карась, короп, окунь віком від 1-го до 2-ох років. Повний обсяг загиблої риби на момент перевірки встановити не було можливим, оскільки деяка частина виявленої загиблої риби знаходиться на дні річки та поступово піднімається на поверхню водойми. Також частина риби є ще живою, але з ознаками збою у фізіологічних процесах життєдіяльності. Середня вага риби становить від 0.800 гр. до 2 кг.
У місцях найбільшого скупчення загиблої риби встановлено, що на 1 м2 загинуло 15 екземплярів риби.
Спеціалістами інструментально-лабораторного контролю у присутності працівника Черкасирибохорони відібрано проби води даного водоймища в місцях загибелі риби.
Вміст кисню на 12.00 годину 01.07.2013 р. склав від 7,5 мг/дм3 до 8,2 мг/дм3, при нормі не менше 4,0 мг/дм3. Температура води становила 26 0С.
03.07.2013 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter