Уманський міліціонер врятував хасидських дітей з палаючої квартири

Уманський міліціонер врятував хасидських дітей з палаючої квартири Інспектор взводу патрульно-постової служби Уманського міськвідділу міліції рядовий міліції Юрій Постоленко, перебуваючи в наряді по охороні громадського порядку в районі паломництва хасидів на вул. Пушкіна, помітив, що з балкону третього поверху однієї із багатоповерхівок виходить дим.
Міліціонер кинувся до під’їзду, в якому вже майже нічого не було видночерез дим. На третьому поверсі біля дверей квартири, яка горіла, в диму міліціонер побачив якісь постаті – Юрій підбіг до них ближче і зрозумів, що це діти. Перебуваючи в шоковому стані, розгублені діти стояли нерухомо і плакали. Міліціонер швидко взяв маленьку дівчинку на руки, схопив за руку старшого хлопчика і вивів їх на вулицю. Залишивши дітей на вулиці біля хасидів, які зібралися біля будинку, правоохоронець через задимлений під’їзд знову повернувся до квартири перевірити чи є там ще хтось. Впевнившись, що людей в охопленій вогнем оселі немає, Юрій вибіг на вулицю. На місце пригоди прибули пожежники, пожежу було ліквідовано.
«Я намагався якнайшвидше винести дітей з палаючої квартири. Вони були налякані і тремтіли, – розповів Юрій Постоленко. - На вулиці я віддав дітей хасидам, які вже стояли біля будинку і знову побіг до квартири тому, що хотів врятувати дітей, і не подивився чи ще хтось є в квартирі. На щастя, в помешканні більше нікого не було».
Уманський міліціонер врятував хасидських дітей з палаючої квартири

Як з’ясувалось пізніше, діти в квартирі перебували без дорослих, які під час шабату пішли молитися. Квартира, в якій сталася пожежа, належить хасидській общині, там проживає громадянка Ізраїлю і її дев’ятеро дітей. Під час пожежі в квартирі знаходився 14-річний хлопчик та трирічна дівчинка, які відпочивали і не бачили, коли від несправної електричної проводки холодильника сталася пожежа. Діти надихалися чадним газом і дуже злякалися, їм було надано першу медичну допомогу і передано лікарям общини. Зараз вони в задовільному стані, поки їхні рідні на молитві, врятованих від пожежі дітей забрала одна з сімей общини.

СЗГ УМВС України в Черкаській області
18.05.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter