Вихідними в Черкаській області зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека

Вихідними в Черкаській області зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпекаЗа інформацією управління ДСНС в Черкаській області, 10-12 травня в Черкаській області буде переважатиме надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека
Через нехтування елементарних правил пожежної безпеки нерідко виникають пожежі саме на відкритих територіях приватних домоволодінь, лісових масивах та степових зонах.
Аби запобігти біді та привернути увагу громадськості до проблеми виникнення лісових пожеж, 6-7 травня співробітники Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області спільно із фахівцями управління лісового та мисливського господарства провели рейдову перевірку місць відпочинку громадян.
Під час рейду лісовими масивами виявлялися місця, де громадяни нехтуючи забороною розпалювали багаття у лісі, фактично створюючи передумови виникнення лісової пожежі.
З відпочивальниками проводилися роз’яснювальні та профілактичні бесіди. Для наочності громадянам були вручені пам’ятки застережного характеру, а також роз’яснено елементарні правила безпеки під час перебування у лісі.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до усіх громадян та застерігає: у весняно-літній пожежонебезпечний період особливо у суху та спекотну погоду під час перебування у лісі категорично заборонено розводити багаття та користуватися іншими джерелами вогню.
10.05.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter