Біля Канівської ГЕС чоловік,посварившись із друзями, пірнув у воду й ледь не потонув на очах у відпочиваючих

Біля Канівської ГЕС чоловік,посварившись із друзями, пірнув у воду й ледь не потонув на очах у відпочиваючихЗа інформацією управління ДСНС в Черкаській області, 5 травня о 19.15 до канівських рятувальників надійшло повідомлення з Дніпра про чоловіка, який, перебуваючи на висоті над водою біля судноплавного шлюзу, ледь тримається та потребує допомоги.
За отриманою інформацією чоловік через втому рук та ніг міг щомиті впасти у воду з кількаметрової висоти. Прибувши до місця пригоди працівники державної служби з надзвичайних ситуацій за лічені хвилини евакуювали потерпілого у безпечне місце. Вже на поверхні йому було надано психологічну допомогу та гарячий чай.
Як стало відомо, відпочиваючи того дня на березі Дніпра, чоловік посварився із друзями і, через образу на них, стрибнув у воду та поплів до шлюзу.
Допливши до обмежувальної залізобетонної плити він відчув, що сил повернутися вже не має. Вчепився за виступ, чоловік вирішив перепочити, проте з часом він все більше слабшав і про подорож у зворотньому напрямку вже не думав.
На його щастя, складну ситуацію помітили відпочивальники, що перебували на іншому березі, саме вони й викликали на місце події рятувальників.
06.05.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter