Протягом доби в Смілянському районі сталося три пожежі

Протягом доби в Смілянському районі сталося три пожежі У Черкаській області протягом доби виникло 4 пожежі, з яких 3 - в Смілі та Смілянському районі, де від вогню врятовані чоловік, житловий будинок та надвірна споруда.
Як повідомляють в управлінні ДСНС області, перше повідомлення до рятувальників надійшло 19 березня о 9.40 від мешканців районного центру. Телефоном люди повідомили, що на вулиці Жовтневій горять сараї трьох господарів. Рятувальники зуміли протягом години приборкати вогняну стихію. За попередніми даними вогонь виник через необережне поводження з вогнем, проте остаточну причину виникнення пожежі буде з’ясовано після детального обстеження пошкодженої будівлі.
Наступне повідомлення надійшло 20 березня о 00.05 від мешканців села Тернівка. Горів житловий будинок 49-річного чоловіка. Завдяки небайдужим сусідам, які ще до прибуття до місця виклику рятувальників, вивели із задимленого будинку господаря. Пожежа виникла від недопалка, який господар необережно покинув на ліжко.
Чергова пожежа сталася в Смілі о 02.10. Мешканці житлових будинків на вулиці Тургенєва прокинулися від запаху диму та тріскоту шиферу на одному з будинків. Вогонь, що виник на горищі, ще до прибуття рятувальників охопив покрівлю по всій площі. На ліквідацію пожежі було залучені крім двох пожежних автомобілів служби цивільного захисту району розрахунок добровільної пожежної команди «Комбінату Дніпро». Завдяки самовідданій праці рятувальників вогонь вдалося швидко приборкати та врятувати житловий будинок.
20.03.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter