В Умані психічно хвора жінка ледь не спалила свою хату

В Умані ліквідували пожежу у приватному будинку. За інформацією прес-служби управління Держтехногенбезпеки області, власниця, що страждає психічними розладами, перетворила свою домівку на сміттєзвалище. Захаращеність будівлі різним непотребом та коротке замкнення електропроводки і спричинили нещастя. Завдяки уважним сусідам, що повідомили про пожежу, а також оперативним діям уманських вогнеборців, загорання вдалось швидко локалізувати та ліквідувати.
- Інформація про пожежу, що виникла в м. Умань по провулку Тельмана, 4, надійшла на пункт зв’язку державної пожежно – рятувальної частини № 14 м. Умань опівночі 7 березня. За сигналом тривоги до місця події було направлено чергове відділення оперативно-рятувальної служби та фахівців Уманського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області, - розповідає інспектор Уманського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області Євген Кравченко. - Було вжито оперативних заходів з ліквідації загорання, що виникло в прибудові до приватного житлового будинку на території домоволодіння. Як стало відомо в ході проведення попередньої перевірки за фактом пожежі, причиною загорання стало коротке замкнення ділянки електромережі прокладеної по горючій основі покрівлі прибудови.
В Умані психічно хвора жінка ледь не спалила свою хату

Неабияке здивування рятувальників викликав стан утримання прилеглої до житлового будинку території двору та кімнат житлового будинку. Як вдалось з’ясувати, власниця домоволодіння - особа похилого віку, хворіючи психічними розладами, які виражаються в збиранні на смітниках і накопиченню сміття та іншого непотребу безпосередньо на території домоволодіння та в кімнатах житлового будинку.
Будівлі житлового будинку пошкоджень та руйнувань не завдано, травмування та загибелі людей не допущено.
11.03.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter