У Чорнобаї врятували двох хлопців, які форсували Іркліїв та провалилися під кригу

У Чорнобаї врятували двох хлопців, які форсували Іркліїв та провалилися під кригу У Чорнобаї, на річці Іркліїв, врятовано двох молодих хлопців. За повідомленням управління ДСНС області, 20 лютого о 16.30, під час переходу річки по залишкам крижаного покрову під лід провалилися двоє молодиків.
Опинившись у воді, хлопці зуміли проламати кригу і вибратися на старий корч, що знаходився у воді за кілька метрів. Подію побачили випадкові перехожі, які і викликали на місце рятувальників.
Щоб надати допомогу потерпілим, черговому караулу Чорнобаївського державного пожежно-рятувального посту довелось прокладати болотистою частиною берега спеціальну гать, після чого за допомогою мотузки та рятувального круга їм вдалось витягати потерпілих у безпечне місце.
Як стало відомо, того дня 20-річні хлопці відпочивали у барі на лівому березі річки, а коли з Чорнобая зателефонував товариш і запросив їх у гості, вони поспішили на вечірку. Аби скоротити шлях і швидше потрапити у Чорнобай, молодь пішла через річку навпростець. За 60 метрів від берега крига під ногами у хлопців не витримала і вони опинилися у воді.
21.02.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter