За вихідні на Черкащині на пожежах загинули 5 людей

За вихідні на Черкащині на пожежах загинули 5 людей Як інформують у прес-службі управління Держтехногенбезпеки області, вихідними в області зафіксовано 14 пожеж, які призвели до п’яти смертей та значних матеріальних збитків. Більшість загорань виникло з вини господарів: через необережне поводження з вогнем, зловживання спиртним та паління в ліжку.
Так, дві пожежі з летальними наслідками стались у Христинівському районі.
Перша виникла вночі 16 лютого у селі Христинівка у надвірній споруді. Її причиною стало необережне поводження з вогнем, а саме спроба обігріти приміщення за допомогою газової плити. Внаслідок пожежі син господарки отримав опіки нижніх кінцівок та тулуба ІІ-ІІІ ступеню, від яких згодом помер у лікарні.
Пожежа, що сталась наступного дня у селі Сичівка Христинівського району забрала життя, щоправда не господаря, а його робітника.
- Цей чоловік доглядав свиней господаря, проте зловживав спиртним прямо на робочому місці. Сигарета, викурена в ліжку, і стала причиною пожежі та його загибелі. Для ліквідації пожежі пожежно-рятувальні підрозділи не залучались, - розповів Сергій Сук.
Пожежа з летальним наслідком сталась також 15 лютого в Смілянському районі, а загорання в селі Гута Селищанська Корсунь-Шевченківського районі забрала відразу два життя – господарки та її зятя.
18.02.2013 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter