На Тясмині під кригу провалилися двоє рибалок

11 лютого близько 11 години на Тясминському водосховищі, на відстані 100 метрів від берега, провалився під лід 67-річний місцевий житель, який вирішив порибалити. Як інформують у Черкаській ОДА, опинившись у крижаній воді, він почав кликати на допомогу. Рибалки, що знаходилися недалеко від нього, оцінивши ситуацію, звернулися за допомогою до місцевих рятувальників служби з надзвичайних ситуацій. А далі події розвивалася за наступним сценарієм: поки їхали рятувальники, місцеві жителі кинулися рятувати чоловіка самотужки. Тридцятирічний Іван Г., схопивши драбину, поспішив на допомогу. Майже діставшись до потерпілого, відчайдуха спіткала невдача – і вже двоє людей опинились у крижаній купелі.
Рятувальники Смілянської служби з надзвичайних ситуацій прибули на місце за лічені хвилини, але за допомогою гумового човна, який вони привезли з собою, дістатися до людей не було змоги: крига була доволі товстою, щоб її розбивати для човна, і надто крихкою, щоб просуватися по ній із човном. Все могло б закінчитися трагічно, як би не водолази Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної служби Черкаської обласної ради.
Водолази-професіонали Віктор Терновцев разом із Максимом Битяком за допомогою саней на пінопластових балонах дісталися промоїни та врятували рибалку і його рятівника. Поклавши мокрих та замерзлих чоловіків на санки, вони витягли їх на берег на рятувальну станцію. До приїзду «швидкої» водолази переодягли потерпілих у сухий одяг, напоїли гарячим чаєм.
11.02.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter