"Эх, дороги...": на Одеській два автомобілі провалилися в півметрову яму

"Эх, дороги...": на Одеській два автомобілі провалилися в півметрову яму У ніч з 9 на 10 лютого на вулиці Одеській на відрізку поруч із автокоперативом «Зірочка» у пастку потрапили одразу два легкових автомобілі.
За повідомленням Державної служби з надзвичайних ситуацій області, о 02.15, рухаючись по вкритій водою дорозі, водій автомобіля «Daewoo Nexia» не помітив глибокої ями, до якої й потрапила його автівка. Провалившись передньою частиною у заповнену водою яму, автомобіль заглух і вже не міг зрушити з місця. Глибина води у цьому місці сягала понад півметра, тож, рятуючись від холодної води, водій вибрався на дах автомобіля, звідки по телефону звернувся по допомогу до рятувальників.
Тягач з аварійно-рятувального загону спеціального призначення, що прибув на місце події, саме зачіпляв тросом «Daewoo», коли, намагаючись об’їхати місце події, до заповненої ями потрапив ще й автомобіль «Mercedes», який до того ж заблокував тягач рятувальників.
Співробітникам управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, звільнити з водяної пастки автомобілі, довелось одягати спеціальні гумові костюми та працювати по пояс у воді.
По завершенню рятувальної операції обидва автомобіля зуміли самостійно завестися та продовжити рух.
11.02.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:52 12.02.2013 Kozak-Petro:
Да, зачетные там ямки, на том отрезке Одесской от Котовского до Вишневецкого! У городских властей всё руки не доходят сделать там нормальный сток (отчего там сейчас постоянное озеро) и заасфальтировать те ямы.