На Старобабанівській зоні зафіксовано три спроби передачі засудженним наркотиків

На Старобабанівській зоні зафіксовано три спроби передачі засудженним наркотиківЗа інформацією прес-служби управління ДПтС України в Черкаській області, нещодавно один із засуджених Старобабанівської виправної колонії №92 після тривалого побачення з дружиною намагався пронести до зони цілий арсенал пакунків з речовинами невідомого походження. Під час особистого обшуку співробітники установи виявили та вилучили два поліетиленові пакети з речовиною зеленого кольору рослинного походження, фрагмент медичного шприца з рідиною коричневого кольору, та два пакетика з кристалічною речовиною білого кольору.
Згідно з висновками експертизи, які надійшли до установи в січні 2013 року, надані для дослідження речовини виявились:
канабіс - 9,989 гр.
діацетилморфін - 0,002 гр.
метадон - 0,290 гр.
концентрат з макової соломки - 0,275 гр.
Загальна вага вилучених наркотичних засобів - 10,556 гр.
За даним фактом слідчим відділом Уманського РВ УМВС України в Черкаській області відносно засудженого розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст 309 КК України.
Через кілька днів у посилці, що була адресована іншому засудженому цієї ж виправної колонії, працівники виявили речовину зеленого кольору рослинного походження у цигарках «Прима».
Висновок експерта підтвердив, що надана для дослідження речовина - канабіс вагою 0,784 грама.
Згодом у громадянки, що прибула до Старобабанівської виправної колонії на тривале побачення до свого чоловіка, при проведенні догляду було виявлено та вилучено поліетиленовий пакет, в якому знаходилась частина одноразового медичного шприца з рідиною коричневого кольору.
Експертиза науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Черкаській області визначила, що надана для дослідження речовина виявилася екстракційним опієм вагою 0,044 грама.
04.02.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter