На Уманщині саморобний котел та несправна піч ледь на спалили будинок

На Уманщині саморобний котел та несправна піч ледь на спалили будинокПожежа виникла 30 січня в селі Ятранівка Уманського району. Як інформують у прес-службі управління Держтехногенбезпеки в Черкаській області, надзвичайну подію спричинили саморобний котел та несправна піч і димар.
- За сигналом тривоги до місця події було направлено чергове відділення оперативно – рятувальної служби та фахівців Уманського районного відділу Держтехногенбезпеки, - розповідає начальник Уманського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області Руслан Даценко. - Вогнеборці ліквідували загорання, що виникло в котельні, прибудованій до приватного житлового будинку на території домоволодіння. Як стало відомо, причиною загорання стало порушення правил влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Зі слів власника домоволодіння з’ясовано, що самовільно влаштований котел на твердому паливі розташований в котельні житлового будинку потягом тривалого часу перебував у режимі цілодобового горіння. При цьому димохід від котла виконаний з металевої труби з використанням теплоізоляційного матеріалу шляхом прокладання його по горючій основі покрівлі. Дія високої температури в наслідок тривалого горіння і призвела до загорання теплоізоляційного матеріалу та подальшого розповсюдження полум’я на покрівлю.
Завдяки оперативним діям рятувальників та держтехногенбезпеківців житловий будинок не був пошкоджений. «Погорільці» відбулися легким переляком.
01.02.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter