Черкаські рятувальники "пішли в народ" - роз`яснювати, як убезпечитися від пожежі

Черкаські рятувальники "пішли в народ" - роз`яснювати, як убезпечитися від пожежіВід початку року на території Черкаської області зареєстровано вже 68 пожеж, під час яких загинуло 7 громадян, 4 отримали опіки.
Як інформують у теруправлінні МНС області, починаючи із 15 січня рятувальники спільно із інженерами держтехногенбезпеки, представниками соціальних служб, місцевих органів влади, дільничними міліціонерами, представниками засобів масової інформації розпочали роботу по відпрацюванню житлового сектору в кожному районі області.
Аналіз випадків загибелі людей свідчить, що в зоні ризику знаходяться одинокі, престарілі, немічні люди похилого віку а також багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
Як показали вже перші рейди, серед основних недоліків: несправність пічного опалення, його неправильна експлуатація та зношеність ізоляції електромережі. До того ж спілкуючись із громадянами з’ясувалось, що багато з них не знають елементарних правил пожежної безпеки.
Саме тому, під час рейдів фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій приділяли значну увагу проведенню з населенням навчально-профілактичних бесід щодо роз’яснення основних вимог правил пожежної безпеки у побуті. У першу чергу, правилам користування відкритим вогнем, утримання печей, експлуатації газового обладнання та електроприладів. За статистикою саме ці причини домінують серед пожеж, що виникають у житловому секторі.
Традиційно під час спілкування із громадянами рятувальники роздавали серед мешканців житлових будинків тематичні листівки які дозволять громадянам краще оцінити рівень власної безпеки та допоможуть усунути можливі порушення.
29.01.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter