У селі на Драбівщині на пожежі через несправну піч загинув чоловік

У селі на Драбівщині на пожежі через несправну піч загинув чоловікЗа інформацією прес-служби управління Держтехногенбезпеки області, пожежа забрала життя 31-річного жителя Драбівщини. Надзвичайна подія сталася вчора вранці у селі Великий Хутір Драбівського району. До нещастя призвело нехтування господарем правил пожежної безпеки під час експлуатації печі та любов до оковитої.
- Після смерті батька молодий чоловік не ужився з вітчимом та попросився до занедбаного будинку своєї тітки. Там він обладнав дві житлові кімнати і самостійно провів ремонт печі, звісно – без урахування правил пожежної безпеки, - розповідає начальник Драбівського районного сектору Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області Микола Буря. – Це й призвело до виникнення пожежі. Від іскри, що через димохід потрапила на горище, почав тліти очерет. Значне задимлення, очевидно, і стало причиною смерті господаря. Можливо, чоловік був у нетверезому стані, проте це уже встановить судово-медична експертиза.
Міліції та пожежникам про нещастя повідомили сусіди, які помітили дим із будинку. Вони ж винесли з приміщення господаря та його кота. На жаль, врятувати вдалось лише тварину.
29.01.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter