У Смілянському районі молода жінка померла від переохолодження

У Смілянському районі молода жінка померла від переохолодження Сьогодні проводять експертизу тіла 28-річної Тетяни Соколенко з села Мельниківка Смілянського району на Черкащині. Напередодні її знайшли без свідомості на одній із вулиць села. Жінку доставили у Смілянську районну лікарню, але вона так і не прийшла до тями, повідомляють у прес-службі Головного управління МНС у Черкаській області.
"Вона пила, гуляла. Ми її неодноразово викликали на розмову, але то нічого не давало. Батько давно помер, а матір вона зарізала. Це була неблагополучна родина. Довгий період вони жили в селі Балаклея Смілянського району. Потім Тетяна лікувалася в районній психіатричній лікарні. Років два тому приїхала жити до своєї тітки", - розповів сільський голова Володимир Холайба.
У селі кажуть, що того дня Тетяну Соколенко бачили з її співмешканцем Андрієм.
"Вони йшли від когось з гостей, обоє були п'яні. Коли переходили залізничну колію, він упав. Не знаю, чи Тетяна це бачила, але пішла собі далі. В тій місцевості ніхто не живе, стоїть дві розвалені хати. Через кілька десятків метрів Тетяна впала в ярок. Андрія вчасно побачили люди й забрали із колій, бо міг би загинути під поїздом. А Тетяну знайшли вже вранці. Чи той Андрій згадав про неї. Може, якби хтось побачив її ще звечора, то залишилася б жива. Ну вона була не путяща. За матір відсиділа 9 років. Але все одно шкода людину. Тітка сьогодні поїхала за нею в морг. Ховатиме завтра", - розповіла місцева жителька Галина Іванівна.

Любов Карнарук gazeta.ua
15.01.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter