На Різдво у Драбові через несправність димоходу ледь не згоріла хата

На Різдво у Драбові через несправність димоходу ледь не згоріла хата Як інформують у прес-службі Держтехногенбезпеки у Черкаській області, 7 січня у Драбові халатність при дотриманні правил пожежної безпеки зіграла злий жарт з жителькою районного центру. У результаті господарка та її гості не помітили, як над їхніми головами загорівся дах.
Різдвяний ранок для потерпілої розпочався з приємних клопотів: прибирання, розтоплення печі та приготування смачних страв. Літня жінка намагалась догодити своїм родичам, яких очікувала в гості, і так сильно натопила піч, що спричинила пожежу. Причиною загорання стала несправність димоходу, через тріщини якого іскри потрапили на горючі матеріали горища.
Близько 16 години пожежу помітив сусід, який і повідомив про лихо господарку та пожежну охорону. Вогнем знищено перекриття на площі 8 м.кв., пошкоджено перекриття на площі 2 м.кв. Збиток склав 3 000 грн. На щастя, пожежу вдалось швидко зупинити, адже до місця події вчасно прибули рятувальники та співробітники Драбівського районного сектору Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області.
Іронія долі полягає ще й в тому, що перед початком опалювального сезону співробітники Управління проводили профілактичну роботу та детально роз’яснювали правила пожежної безпеки при експлуатації печей в житловому секторі. І, слід зазначити, що власниця вжила заходів щодо попередження виникнення загорання, але тільки в будинку, а от до горища «руки не дійшли».
08.01.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter