Минулої доби працівники МНС врятували двох черкащан

Минулої доби працівники МНС врятували двох черкащан 13 грудня підрозділами Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Черкаській області врятовано 2 особи та 3 будівлі.
Як інформують в УМНС області, протягом 12 грудня найбільш складні погодні умови спостерігались на території Жашківського, Маньківського, Монастирищенського, Уманського районів.
Найбільше роботи у рятувальників було на трасі «Київ - Одеса», де вантажні автомобілі через заноси та ожеледь кілька разів перекривали дорогу.
Черговий караул місцевого Державного пожежно-рятувального посту Жашківського району, на 173 км. автодороги «Київ-Одеса» звільнив із снігового замету вантажний автомобіль «МАН».
У Маньківському районі, із снігового замету місцеві рятувальники звільнили одразу 2 вантажних автомобілі «Вольво».
У селі Долинка, Монастирищенського району, тягачем місцевого підрозділу територіального управління МНС звільнено з снігового замету вантажний автомобіль «ДАФ», який в умовах ожеледиці перегородив дорогу та заблокував по ній рух транспорту.
В Уманському районі, на 205 км. автодороги «Київ-Одеса», черговим караулом Уманської державної пожежно-рятувальної частини було надано допомогу по звільненню з снігового замету вантажного автомобіля «ДАФ», який в умовах ожеледиці не міг самотужки виїхати.
Майже одночасно уманські рятувальники, у самій Умані звільнили із снігового замету автомобіль швидкої медичної допомоги, який в умовах ожеледиці не міг самотужки виїхати з вулиці Якіра.
Станом на 18 годину 13 грудня аварійними бригадами обленерго, електропостачання в 12 населених пунктах, Маньківського, Тальнівського та Звенигородського районів, які внаслідок складних погодних умов раніше були відключені від енергопостачання, відновлено в повному обсязі.
14.12.2012 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter