У Яснозір`ї легковик влетів у паркан. Пасажирку нанизало на штахетину

У Яснозір`ї легковик влетів у паркан. Пасажирку нанизало на штахетинуСьогодні у селі Яснозір'я Черкаського району хоронять 41-річну Любов Вдовиченко. 18 листопада о 16.30 вона померла дорогою до лікарні в кареті швидкої допомоги. Жінка травмувалася в "Жигулях", які заїхали в огорожу.
"Я звечора й не чула про цю трагедію. А вранці подзвонив мій син та й питає, чи чула, що сталося у вас на вулиці. Каже, Люба Пиріжечкова, так її по-дівочому було, загинула. Ніби палкою пробило груди. То вроді, бідна, там на місці й померла. А я в неділю ввечері бачу в їхній стороні скрізь світло горить, машинами їздять. Геть не могла й подумати, що таке сталося, - розповіла сусідка 78-річна Марія Кріт. - Люба була вродливою жінкою. А яка гарна господиня. Все в неї до ладу. Тримали з чоловіком три корови. Вона торгувала молочними продуктами в Черкасах. Мають двох дорослих синів. Один з сім'єю живе в селі, другий одружився на дівчині із Західної Україні. Планувала купити котромусь хату в Яснозір'ї".
В сільській раді розповідають, що Любов Вдовиченко їхала з чоловіком Сергієм Івановичем в "Жигулях". За кермом сидів односельчанин і власник машини Михайло.
"Що там трапилося і як, ніхто не знає. Вони дружили сім'ями, допомагали одне одному. А тепер хто-знає як буде", - сказала працівниця сільської ради Валентина.
В обласному слідчому управлінні не назвали причини аварії, поки що триває слідство. Сказали, що в цьому місці кілька років тому було ДТП і загинуло дві людини. Тоді машина вискочила на зустрічну смугу і її теж занесло в огорож
Любов Карнарук Gazeta.ua
20.11.2012 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter