У ніч проти суботи в Жашкові горів житловий будинок

11 лютого у Жашкові після опівночі мешканці будинку на вулиці Восьмиплановській відчули запах диму. Пошуки місця загорання привели людей до дверей квартири №5, звідки йшов густий дим.
Враховуючи загрозу людям, значну складність пожежі і специфіку будівлі, адже під багатоквартирний будинок кілька десятків років тому було переобладнано на місці старої конюшні із великою кількістю спалимих матеріалів, на місце загорання було направлено пожежно-рятувальні розрахунки одразу з трьох районів. Крім двох розрахунків Жашківського райвідділу МНС у роботах по ліквідації пожежі приймали участь рятувальники з Умані, та Монастирища. Допомагали у боротьбі із вогнем також МПК села Тетерівка, та добровільна команда ВАТ «Жашківський елеватор».
У ніч проти суботи в Жашкові горів житловий будинок

Боротьба із вогнем тривала усю ніч. Остаточно пожежу було ліквідовано о 07.50 11 лютого. Завдяки професійним, самовідданим та мужнім діям пожежних, роботу яких ускладнював 25-градусний мороз, від вогню вдалось врятувати шість з 9 квартир.
Вогнем пожежі знищено 2 житлові кімнати, пошкоджено 1 кімнату, 320 кв.м. перекриття та покрівлі будинку. На щастя, ніхто не постраждав. Всього в будинку проживало 11 осіб. Всі мешканці тимчасово відселені до будинків своїх родичів та сусідів.
У ніч проти суботи в Жашкові горів житловий будинок

Причиною масштабної пожежі стала несправна піч у квартирі №5
13.02.2012 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter