У Смілянському районі пильний дільничний врятував будинок від пожежі (відео)

Перебуваючи на території обслуговування своєї поліцейської дільниці, правоохоронець побачив будинок з-під даху якого йшов дим. Поліцейський викликав рятувальників та обстежив будинок на наявність людей. Завдяки своєчасному реагуванню майно людей вдалося врятувати.

У Смілянському районі пильний дільничний врятував будинок від пожежі (відео)


Як інформують у ГУ Нацполіції в Черкаській області, подія трапилася в селі Костянтинівка, Смілянського району. Це поліцейські дільниця, яку обслуговує лейтенант поліції Євген Жмурко, який лише рік тому закінчив навчання у вищому навчальному закладі системи МВС та працює дільничним офіцером поліції.

Перебуваючи на території села Костянтинівка, поліцейський побачив, що з-під даху одного з будинків йде дим. Поліцейський знав, що в будинку проживає родина з дворічною дитиною, тому негайно вирушив до місця події. Дільничний викликавши рятувальників та обстежив будинок. На щастя ні господарів, ні дитини в будинку не виявилось, а караул пожежно-рятувальної частини, який прибув за лічені хвилини швидко ліквідував загорання. Від пожежі ніхто з людей не постраждав.

Як з’ясувалося, пожежа зайнялася на горищі будинку через несправну проводку. Завдяки швидкому реагуванню майно громадян вдалося врятувати.
18.04.2018 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter