Через борги по зарплаті перед працівниками "Черкасиобленерго" область може залишитися без світла

Через ситуацію із заборгованістю на ПАТ "Черкасиобленерго" місто і область ризикують залишитися без світла. Про це на міській депутатській комісії з питань ЖКГ 14 листопада заявив начальник відділу економічної безпеки підприємства Євген Лут, передає кореспондент vikka.ua.

Представник енергетиків зачитав звернення трудового колективу з проханням до міського голови терміново допомогти у вирішенні ситуації щодо заборгованості заробітної плати.

"Працівники підприємства доведені до відчаю. Вони звільняються і готові страйкувати, бо ж ми їм заборгували 67 млн грн заробітної плати за останні два місяці", – зазначив Євген Лут.

Депутати ухвалили рішення звернутися до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та міського голови Анатолія Бондаренка для того, щоб вони зібрали наступного понеділка комісію з надзвичайних ситуацій.

"Ми хочемо запросити представників від ПАТ "Азот", ПАТ "Черкасиобленерго" та від депутатського корпусу і разом вирішити це питання, – пояснює Олександр Радуцький. – Якщо це питання не вирішиться і "Азот" не закриє свій борг перед "Черкасиобленерго", то будемо вимагати введення надзвичайного стану в нашому місті".
14.11.2017 20:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter