У Смілі на Покрову в барі "Салют" заїжджі атовці побилися з волонтерами

Гучно відсвяткували Покрову в Смілі: в місті сталося щонайменше три бійки. Найбільша трапилася у барі «Салют», де відпочивали смілянські волонтери. Про це «Сміла.UA» повідомили очевидці цієї події.

У «Салюті» все почалося з того, що група заїжджих, яка теж була у тому барі і називала себе атовцями, поставили під сумнів заслуги волонтерів.

Після словесної перепалки справа дійшла до кулаків. Махали руками так, що побили у барі вагонку і великий плазмовий телевізор.

Розборонити масову бійку в заклад примчали працівники служби охорони та кілька авто з поліцією.

На допомогу волонтерам прибули інші їхні колеги, загалом майже три десятки. Вони не приховували свого бажання набити фейси заїжджим забіякам. Тож правоохоронцям довелося заблокувати тих у кімнаті на другому поверсі.

Усі спроби зробити коридор, аби вивести їх із закладу – виявилися марними. Це вдалося зробити лише через чорний хід опівночі, коли пристрасті трохи вгамувалися.

Не встигла поліція розібратися у «Салюті», як прийшла новина із двох інших закладів відпочинку – «Затишок» та «АНІ». Там теж сталися бійки. Цікаво, що в «АНІ» побилися дівчата.
17.10.2017 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter