В Умані водолази ДСНС чатують за безпекою хасидів під час ритуального омовіння в затопленому кар`єрі

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, одним із релігійних відправлень, які під час святкування єврейського нового року Рош Ха-Шана відзначають хасиди є ритуальне омовіння. У такий спосіб хасиди можуть «змити з себе усі гріхи».
В Умані водолази ДСНС чатують за безпекою хасидів під час ритуального омовіння в затопленому кар`єрі

Найбільш популярним місцем для цього тисяч прочан є затоплений кар’єр, глибина якого місцями складає понад 14 метрів. Попри відверту непристосованість цієї водойми для безпечного купання, хасиди вперто ігнорують застереження рятувальників. Проте хвилювання рятувальної служби не безпідставні. У 2011 році тут під час ритуалу омовіння потонув 19-річний паломник. У 2014 році завдяки професіоналізму рятувальників ще одного хасида, який мало не потонув, вдалось врятувати.

За багато років, співробітниками рятувальної служби відпрацьовано дієву схему, за якою здійснюється постійний моніторинг та контроль безпеки хасидів що приходять на омовіння. На водоймі знаходиться човен із водолазами, а на березі знаходиться спеціальний стаціонарний пост, де крім водолазів знаходиться і медичний працівник які у будь яку хвилину готові професійно відреагувати та надати кваліфіковану допомогу.
22.09.2017 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter