Гасіння пожежі на торфовищах в Ірдині триває

Як інформує управління ДСНС у Черкаській області, тривають роботи з ліквідації пожеж в місці залягання покладів торфу під селищем Ірдинь.

Щоб не допустити поширення вогню, до існуючого угрупування сил додатково залучені дві пожежні автоцистерни. Зараз на місці надзвичайної події працює пожежна та спеціальна техніка з 9-ти пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Черкаській області, Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. Загалом, - 36 одиниць пожежної та інженерної техніки та 108 працівників із різних служб. Від Управління ДСНС - 27 одиниць техніки та 86 фахівців.
Гасіння пожежі на торфовищах в Ірдині триває

Задіяні також 26 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, представники Національної поліції і швидкої медичної допомоги.

Роботи проводяться на 4 оперативних дільницях, участь у гасінні пожежі беруть 25 одиниць техніки, постійно працюють 23 пожежних стволи.
Гасіння пожежі на торфовищах в Ірдині триває

21 вересня оперативна група ДСНС України на єврокоптері провела додаткову повітряну розвідку місця надзвичайної ситуації. За результатами визначено основні напрямки гасіння торфовища та перспективи щодо подальшого розташування техніки і особового складу..

Пожежа торфу та сухої рослинності в адміністративних межах Білозірської об’єднаної територіальної громади на площі 51 га, розпочалася 17 вересня. Спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів та інших служб, станом на 18 годину 21 вересня вдалось ліквідувати вогонь на площі 9 Га.

Представниками лісового господарства, за допомогою тракторів створюються додаткові меліоративні полоси. Тривають роботи важкої інженерної техніки по створенню захисних канав навколо небезпечних ділянок.

Для обмеження перебування в небезпечній зоні сторонніх осіб, працівниками поліції навколо місця пожежі перекрито усі автомобільні та пішохідні шляхи.
22.09.2017 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter