Біля Ірдині третю добу ліквідують пожежу на торфовищі. Поширення вогню зупенено

Як інформує управління ДСНС у Черкаській області, вже третю добу Черкаські рятувальники продовжують боротьбу з пожежою торфову у селі Ірдинь, Черкаського району.

За цей час рятувальникам вдалось зупинити поширення вогню а також зменшити площу горіння на три гектари.

Після прибуття до зведеного загону пожежних розрахунків із Городищенського, Кам‘янського та Корсун-Шевченківського районних відділів Управління ДСНС, завершено формування угруповування сил необхідних для ліквідації пожежі.
Біля Ірдині третю добу ліквідують пожежу на торфовищі. Поширення вогню зупенено

На ранок 20 вересня, на загальній площі в 48 Га палають окремі осередки торфовищ.

В зоні проведення пожежних та інженерних робіт, сконцентровано 30 одиниць пожежної та спеціальної техніки, загалом 93 особи. Від ДСНС 71 рятувальник та 21 одиниця техніки. Створені 3 оперативні дільниці. Працює 16 пожежних стволів.

Крім пожежно- рятувальних підрозділів Управління ДСНС на місці пожежі також працюють інженерні та пожежні розрахунки з Білозірського та Дубіївського лісництв, місцева пожежна команда з селища Ірдинь, важка інженерна та пожежна техніка військової частини, потяг ДП «Черкаситорф» із цистернами 120м3, бригада швидкої медичної допомоги а також національна поліція.

Боротьбу із вогнем ускладнюють, сильна посуха, низький рівень залягання грунтових вод та віддаленість водних джерел звідки рятувальники можуть взяти воду для гасіння.
Біля Ірдині третю добу ліквідують пожежу на торфовищі. Поширення вогню зупенено

За допомогою тракторів лісового господарства проводиться обвалування та створення заглиблених меліоративних полос навколо небезпечних ділянок.

Навколо місця пожежі перекриті усі автомобільні та пішохідні шляхи.

В місці дислокації рятувальників, створені необхідні умови для відпочинку, організоване триразове харчування, розгорнуто банний комплекс.
20.09.2017 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter