У Золотоноші через нехлюйство поліціі засуджений до покарання чоловік понад рік "гуляє на волі"

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури, посадовими особами Золотоніського відділу поліції не здійснювалися необхідні заходи щодо розшуку засудженої особи задля виконання рішення суду.

Перевіркою встановлено, що вироком Черкаського районного суду від 13.09.2016 жителя с. Благодатне, Золотоніського району, Черкаської області засуджено до покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Вказаний вирок надійшов на виконання до Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області.

Однак, в порушення вимог чинного законодавства, у зв’язку з переховуванням та ухиленням від виконання кримінального покарання засудженого посадовими особами Золотоніського відділу поліції не оголошено останнього у розшук та не заведено оперативно-розшукову справу, внаслідок чого засуджений ухилився від кримінальної відповідальності.

Враховуючи вищевикладене Золотоніською місцевою прокуратурою на адресу начальника ГУНП у Черкаській області направлено вказівку про притягнути до встановленої законом дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких допущені вказані порушення.

Наказом начальника ГУНП у Черкаській області винній особі за неналежне виконання своїх посадових обов’язків оголошено сувору догану.
07.08.2017 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter