У Черкаській області через переохолодження 1 людина загинула, 4 - потрапили у лікарні

За інформацією УМНС області, щодня в Черкаській області з`являються нові жертви сильних морозів.
3 лютого в реанімаційному відділенні Корсунь-Шевченківської ЦРЛ, не приходячи у свідомість, померла 69-річна жителька села Черепин. Жінка поступила до лікарні з наявною черепно-мозковою травмою, загальним переохолодженням та ознаками отруєння чадним газом. Її тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.
4 лютого зареєстровано два випадки обмороження. Перший випадок стався в Чорнобаївському районі. 60-річний чоловік з діагнозом “загальне переохолодження, обмороження обох ступнів І-ІІ ступенів» поступив до приймального відділення Іркліївської лікарні. А лікарі Смілянської центральної районної лікарні надали допомогу 70-річному пенсіонеру, який також обморозив обидві стопи.
5 лютого родичі завітали до 41-річного чоловіка, мешканця села Стецівка, Чигиринського району. Чоловіка вони виявили в непритомному стані, про що сповістили до районної лікарні. Фахівці швидкої допомоги госпіталізували чоловіка з діагнозом “обмороження стоп нижніх кінцівок ІIІ-ІV ст.”. Зараз його готують направити до опікового центру 1-ої міської лікарні м.Черкаси.
6 лютого лікарі Уманської лікарні допомагали 44-річному мешканцю села Степківка, який з діагнозом “обмороження нижніх кінцівок ІI ст.” поступив до травматологічного відділення. Стан потерпілого задовільний.
06.02.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter