У Канівському районі двоє підлітків скоїли хімічне забруднення території

У Канівському районі двоє підлітків скоїли хімічне забруднення території 1 серпня о 19.00 в селі Литвинець черговий караул Канівської державної пожежно-рятувальної частини №10, застосовуючи спеціальні захисні костюми та дихальні апарати, провів дезактивацію території приватного господарства на вул. Кавказькій.
За інформацією, яка надійшла до рятувальників від мешканців цього населеного пункту, на цьому місці двоє підлітків 8-ми та 11-ти років розлили кілька пляшок із невідомою хімічною речовиною, ядучий запах якої дуже швидко поширився на значну територію і охопив кілька сусідніх домоволодінь.
Пляшки, на яких не було жодної етикетки, діти знайшли у покинутому сараї. Обоє підлітків під час ігор із пляшками отримали ураження очей та верхніх дихальних шляхів і із попереднім діагнозом отруєння хімічними речовинами невідомого походження їх було терміново госпіталізовано до Канівської центральної районної лікарні
Спеціалістами МНС з місця забрудненої території було знято шар ґрунту, який передано до Канівської СЕС для проведення лабораторного аналізу.
Для нейтралізації на території хімічних речовин, рятувальниками було оброблено землю спеціальним розчином.
Як інформують в УМНС області, за останньою інформацією лікарів, стан здоров’я дітей добрий і найближчим часом їх буде виписано додому.
03.08.2012 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter