У річечці Велика Вись на Катеринопільщині водолази знайшли 7 снарядів

За інформацією УМНС області, неподалік села Потоки Катеринопільського району в закруті річки Велика Вись група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону Територіального управління МНС у Черкаській області тільки в цьому році тричі проводила роботи із вилучення та знешкодження снарядів різного типу та калібру. Усього тут було знайдено 40 таких снарядів.
З метою більш ретельної перевірки, яка включає у себе проведення пошукових робіт на дні річки Велика Вись, до робіт були запрошені водолази-сапери 1-го спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби ЦЗ МНС України.
30 липня вони за допомогою спецобладнання обстежили найбільш вірогідне місцезнаходження вибухонебезпечних предметів на дні річки Велика Вись. Під час чотиригодинних пошукових робіт під водою водолази-сапери знайшли 4 артилерійських снаряди діаметром 75 мм, 1 – діаметром 88 мм, 1 - діаметром 152 мм та один підривник снаряда часів Великої Вітчизняної війни. Усі вибухонебезпечні предмети були підняті з дна річки та передані для знешкодження.
31.07.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter