У районі Панського з дрейфуючої крижини зняли горе-рибалку (відео)

16 лютого о 12.20 до оперативно-координаційного центру Управління від випадкових свідків надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро біля ст. Панське від берега відірвало крижину? на якій у цей час перебував рибалка. Про це інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області.

На місце надзвичайної події прибуло відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які за допомогою катера на повітряній подушці «Пегас» о 13.00 рибалку зняли із крижини що дрейфувала до фарватера і доставили на берег.
У районі Панського з дрейфуючої крижини зняли горе-рибалку (відео)

За словами чоловіка, на час події він перебував всередині спеціального намету і не одразу зрозумів, що знаходиться на частині криги що дрейфує до фарватеру. Зрозумівши усю складність ситуації 56-річний чоловік за телефоном «101» звернувся по допомогу до «Служби порятунку».

У порятунку рибалки були задіяні 15 рятувальників та три одиниці рятувальної техніки.

Медичної допомоги врятований не потребував.
17.02.2016 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter