За минулу добу через несправність пічного опалення в Черкаській області сталося 5 пожеж

За минулу добу через несправність пічного опалення в Черкаській області сталося 5 пожежЗа повідомленням прес-служби УМНС області, минулої доби в Черкаській області через порушення правил експлуатації пічного опалення сталося п’ять пожеж.
У селі Поташ Тальнівського району пожежа в житловому будинку знищила перекриття на площі 2 кв.м. Збиток – 1 000 гривень.
У селі Мліїв Городищенського району пожежа в житловому будинку знищила перекриття вже на площі 10 кв.м. Збитки – 5 000 грн.
Уночі у селі Свинарка Уманського району в господарстві 37-річної жінки вогонь знищив покрівлю будинку на площі 2 кв.м. та пошкодив саму піч. Збиток – 5 000 гривень.
У Чигирині через пожежу на вулиці Б. Хмельницького житловий будинок залишився без димоходу і без опалення. Збиток - 500 гривень.
Взагалі без даху над головою залишився мешканець села Голов’ятино Смілянського району. Пожежа в будинку пенсіонера виникла на горищі, де димохід давно мав безліч тріщин. Загорання через нічний час виявили із запізненням, тому врятувати дах будинку, який на час прибуття пожежних був повністю охоплений вогнем, не вдалось. За попередніми даними збиток від пожежі перевищив 60 тисяч гривень. Пожежні Смілянського райвідділу МНС та добровільної пожежної дружини СЕМЗ працювали на місці пожежі майже усю ніч.
31.01.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter