У Черкасах на автостоянках вночі підпалили дві машини

Сьогодні вночі в Черкасах підпалили дві машини. Про це інформує управління ДСНс в Черкаській області.

10 лютого о 01.45 під час стоянки біля житлового будинку на вулиці Благовісній сталася пожежа автомобіля «Рено Логан». Ще до прибуття рятувальників вогонь встиг також поширитися на поруч розташований автомобіль «Фольксваген Пассат». Займання помітили мешканці будинку, які і повідомили Службу порятунку «101». Вогнеборці пожежно-рятувальної частини №1, які оперативно прибули на місце події за лічені хвилини ліквідували загорання.
У Черкасах на автостоянках вночі підпалили дві машини

У результаті пожежі вогнем знищено моторний відсік та колесо автомобіля «Рено», а також пошкоджено лакофарбне покриття, крило та моторний відсік автомобіля «Фольксваген Пассат». За попередніми підрахунками збиток завданий вогнем склав 350 000 грн.

Майже одночасно під час стоянки на бульварі Шевченко загорівся автомобіль «Ніссан Прімастар». Ще до прибуття рятувальників пожежно-рятувальної частини №2 вогонь встиг знищити моторний відсік та салон автомобіля.

Як з`ясувалося в ході попереднього розслідування, вірогідно причиною обох пожеж став підпал.
10.02.2015 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter