У Черкасах опозиційна молодь дратувала ОДА розкладанням й збиранням наметів

У Черкасах опозиційна молодь дратувала ОДА розкладанням й збиранням наметівЯк інформують у прес-службі «Фронту Змін», 29 березня під стінами Черкаської обласної державної адміністрації молодіжки опозиційних партій на чолі із «Фронтом Змін» провели акцію «Готуй намет навесні» в рамках кампанії «ВСТАВАЙ!».
На Соборній площі в Черкасах молоді активісти-опозиційники вкотре висловили несхвалення владним діям, адже їхні вчинки руйнують віру молодого покоління у стабільне та щасливе майбутнє. Тож, учасники акції підняли плакати з обіцянками президента Януковича та по черзі, в гучномовець закликали змінити стиль правління та виконати обіцяне.
Також відбувся конкурс по складанню намету між молодими опозиційниками, який довів вправність та готовність молодих лідерів розкинути намети в будь-який час. Таке тренування є зрозумілим, адже напередодні виборів, підготовки до ЄВРО, загостренням житлової кризи наметова тема стала надзвичайно актуальною.
Микита Величко, лідер молодіжного крила Черкаського осередку «Фронту Змін» зазначив, що цією акцією, ми показали готовність розбити наметове містечко в Києві в разі порушень під час передвиборчої кампанії.
30.03.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter