Комітет виборців шукає волонтерів у Черкасах і Каневі

Комітет виборців шукає волонтерів у Черкасах і Каневі Прес-служба Черкаської обласної організації Комітету виборців України повідомляє, що їм потрібні волонтери, які мають можливість і бажання на добровільних засадах відстежити перебіг голосування та підрахунку голосів в дільничних виборчих комісіях

Звернення Черкаської обласної організації Комітету виборців України напередодні проведення повторних виборів народних депутатів України 15 грудня 2013 року

Шановні мешканці Черкас, Канева, Золотоноші, сіл що входять до 197 виборчого округу, а також всі небайдужі громадяни України! Ми звертаємося до вас з пропозицією виявити громадянську мужність і відповідальність.
Ми пропонуємо вам стати офіційними спостерігачами Комітету виборців України на виборчих дільницях 194-го та 197-го виборчих округів під час голосування за кандидатів в народні депутати України, яке відбудеться 15 грудня 2013 року.
Нам потрібні волонтери, які мають можливість і бажання на добровільних засадах відстежити перебіг голосування та підрахунку голосів в дільничних виборчих комісіях.
Ми оголошуємо про це ще до офіційного старту виборчої кампанії тому що строки, відведені офіційним виборчим календарем на реєстрацію спостерігачів, будуть дуже стислі.
Наш досвід 20-річної роботи як організаторів акцій спостереження і контролю за виборчим процесом, підказує, що бажання активних виборців допомогти в спостереженні за виборчим процесом, з’являється ближче до дня голосування, коли вже пізно щось змінювати. Як і на чергових виборах 2012 року, коли в останній тиждень було багато дзвінків від звичайних виборців, з пропозицією попрацювати спостерігачем КВУ на дільничній виборчій комісії.
Наразі ми не маємо ресурсів для організації повномасштабних кампаній з просвіти виборців, моніторингу виборчого процесу, юридичної допомоги комісіям та виборцям. Все робитиметься на волонтерських засадах. Ми скликаємо під свої знамена всі перевірені кадри, всіх старих товаришів, а також будемо раді новим активістам. Наші найдосвідченіші спостерігачі працюватимуть в ОВК № 194 і 197...
Тому ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, до всіх організацій і структур, до всіх хто має можливість і бажання підтримати нас і нашу діяльність.
Просимо вашої допомоги в організації системи громадського контролю, яка унеможливить масові фальсифікації і спотворення результатів виборів.
16.10.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter