Даценко: Журналісти Тулуба назвали мене "сатаною"

Даценко: Журналісти Тулуба назвали мене "сатаною" Влада готує провокації на виборчому окрузі №197 з центром у Каневі на Черкащині.
Про це сьогодні на прес-конференції заявив кандидат у нардепи від опозиції по цьому округу Леонід Даценко, інформує gazeta.ua.
"Понад два тижні на окрузі безплатно поширюється провладна газета "Молодь Черкащини". На кожній сторінці видання губернатор Тулуб подає звіт про покращення й доповнює його численними власними фотографіями. У цій газеті він не говорить про зачинені владою школи та лікарні. Утім провладні журналісти не зупиняються ні перед чим. В останньому номері прямо назвали мене сатаною. Так і пишуть: "Дивлюся на Леоніда Даценка, а перед очима – нечиста сила". Скоро в церквах богослужіння замовлятимуть та спалюватимуть моє опудало", - зауважив Даценко.
За словами політика, його можуть не зареєструвати кандидатом у нардепи
"Уже зараз мені повідомляють, що районами округу роз'їжджають голови райдержадміністрацій і заспокоюють своїх прихильників. Мовляв, то байдуже, що в Даценка такий високий рейтинг, а в Партії регіонів - лише кілька відсотків. У нас є запасні варіанти: або ми не зареєструємо Даценка, або знімемо з реєстрації", - наголосив політик.
14.10.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:18 15.10.2013 siviy_did:
Критикуючи владу, не слова не сказали, що ж такого видатного для простих громадян зробив сам пан Даценко від тоді, як минули вибори 2012 року.
Чи може просто не має про що говорити?
Не знаю який там у Даценка рейтинг, проте я б подумав двічі ніж відати свій голос за людину, яка абсолютно не впливає громадсько-політичне життя Черкащини.
Яка ж користь з такого депутата? У ВР і так вистачає от таких от горлодерів.