Тулуб не буде балотуватися на позачергових виборах у Верховну Раду. Навіть якщо його проситиме Партія регіонів

Тулуб не буде балотуватися на позачергових виборах у Верховну Раду. Навіть якщо його проситиме Партія регіонівГолова Черкасько] ОДА Сергій Тулуб категорично спростовує інформацію про те, що він збирається балотуватися на позачергових виборах в народні депутати 15 грудня по одному з мажоритарних округів. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в ОДА.
- Я вже кілька разів працював народним депутатом, - заявив Сергій Тулуб. - Робота законотворця - відповідальна, але комусь треба працювати над тим, щоб ухвалені закони впроваджувалися на практиці.
Голова ОДА заявив, що найголовнішим своїм завданням вважає підготовку до святкування 200-річчя Тараса Шевченка та 60-річчя від дня утворення Черкаської області.
На уточнююче запитання:"Якщо Вас висуне кандидатом обласна організація Партії Регіонів?", Тулуб сказав, що й у такому випадку відмовиться від пропозиції.
07.10.2013 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:22 07.10.2013 JILLY:
Навіщо Тулубу Верховна рада? Там він -НІХТО, звичайний кнопкодав. А тут - ЦАРЬ. Постійно перебуває в екстазі від переляканих підлеглих, хамство ллється рікою; бюджет тире в неміряних дозах. І все на користь регионалів. Живе людина в епоху Людовика ХІІІ..