Кличко не заплатив за вибори своєму штабу на Черкащині 1,2 млн. грн.?

Кличко не заплатив за вибори своєму штабу на Черкащині 1,2 млн. грн.?Співробітники виборчих штабів партії "Удар" звинувачують керівництво партії у невиплаті заробітної плати за підсумками виборів до Верховної Ради у жовтні 2012 року.
Про це вони сказали в середу на прес-конференції у Києві, повідомляє Українська правда з посиланням на "Українські новини".
Вони почали всеукраїнську кампанію по збору підписів з вимогою виплати заборгованості співробітникам штабів, членам комісій, спостерігачам і агітаторам.
"Ми всі працювали на парламентських виборах 2012 року. Нам не заплатили за нашу роботу", - сказав керівник штабу виборчого округу №56 у Макіївці Донецької області Володимир Воліков.
Він підкреслив, що кампанія "Тримай Удар!" буде тривати до того часу, поки партія не виплатить всю заборгованість.
Також він повідомив, що в його окрузі не виплатили близько 135 тисяч гривень.
Керівник штабу виборчого округу №194 у Черкасах Олександр Безпрозванний повідомив, що по Черкаській області заборгованість складає більше 1,2 мільйона гривень.
За його даними, повністю кошти були виплачені тільки у Львівській, Чернівецькій, Закарпатській, Запорізькій, Київській областях та Києві.
"Ми вимагаємо, щоб пан Кличко очолив контрольно-ревізійну комісію і провів ревізію по кожному округу..." - сказав керівник агітаційного відділу виборчого штабу №188 у Хмельницькому Олексій Богданов.
У прес-службі "Удару" запевнили, що "все, що прозвучало на прес-конференції, - провокація яка свідчить про одне - в партії "Удар" і її лідері влада сьогодні бачить небезпеку і загрозу своєму режиму, тому намагається дискредитувати опозиційну політичну силу".
У партії нагадали, що 8 вересня вже робили заяву про те, що проти "Удару" готуються "бруд і провокації - сьогоднішні події, зокрема, це підтверджують".
25.09.2013 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter