Булатецький звинувачує екс-депутата Черкаської міськради Слодзік у маніпуляціях з протоколами на користь Жуковської

Булатецький звинувачує екс-депутата Черкаської міськради Слодзік у маніпуляціях з протоколами на користь ЖуковськоїКолишній кандидат і переможець виборів у 197 окрузі Микола Булатецький розповів Gazeta.ua про останні новини щодо результатів виборів.
"Разом із іншими опозиційними кандидатами, в яких украли перемогу, я мав зустріч у посольстві США. Показав представникам країни однієї з найстаріших демократій оригінал документа, що нам видала Центральна виборча комісія. Жодного зауваження до жодної дільниці! І після цього безсоромна ЦВК оголосила, що нібито у 197 окрузі неможливо встановити результати виборів!" - наголосив він, додавши, що у Києві мав зустріч із депутатами від партії регіонів.
"У листопаді 2012 року на окружну виборчу комісію контролювати процес приїздили Чечетов, Тедєєв, Цюрко. Подивилися, знизали плечима й резюмували: "Перевага Булатецького над Жуковською 12 тисяч голосів. Нам тут робити нічого". Тепер я знову зустрівся з деякими з цих людей. Вони кажуть: "Миколо, ти ж розумієш, що у нашій партії є різні групи впливу. Результати виборів у твоєму окрузі брутально сфальсифікували Фірташ та Льовочкін. Вони нізащо не хотіли змиритися з поразкою", - зазначив він.
Булатецький також прокоментував пасивність міліції в пошуках фальсифікаторів: "Усім Черкасам вже відомо, що на виборчій дільниці в першій міській лікарні отримали один протокол, а в ОВК привезли інший. Дорогою від кандидата Парамонова кандидатці Жуковській приписали 120 голосів. Зробила це Світлана Слодзік. Є десятки свідків. Тут міліції навіть шукати нікого не треба. Але досі нікого не покарано".
23.09.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter