Київський апеляційний суд відмовився поновлювати Одарича на посаді мера Черкас

Київський апеляційний адмінсуд відхилив апеляційну скаргу колишнього мера Черкас Сергія Одарича і відмовився поновлювати його на посаді. Про це повідомляє Українська правда.

Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Володимир Шабанов, який разом з адвокатом Андрієм Федуром представляв у суді інтереси Черкаської міськради.

Таким чином, згідно з інформацією, столичний суд залишив без змін рішення Соснівського райсуду Черкас від 23 травня про відхилення позову до міської ради про визнання неправомочним рішення про припинення повноважень мера від 24 квітня.

Шабанов повідомив, що рішення приймалося колегіально в складі 3 суддів.

В Одарича є 20 днів, щоб звернутися з касацією у Вищий адмінсуд.

На суді інтереси Одарича представляли депутат міськради Наталія Даньковська і юрист Валентина Теличенко.

Одарич уже підтвердив на своїй сторінці в Facebook, що має намір подати касаційну скаргу.

"Планую оскаржити в касаційному порядку рішення апеляційного суду щодо постанови. І боротися далі в суді першої інстанції із приводу порушень при знаходженні депутатських повноважень Олексієм Арсенюком", - написав він.

Колишній мер повідомив, що апеляційний суд скасував рішення й відправив для розгляду в Соснівський райсуд справа в частині про порушення при одержанні депутатських повноважень Арсенюком (Партія регіонів), чий голос виявився вирішальної при ухваленні рішення про його відставку.

Як відомо, Соснівський райсуд Черкас 23 травня відхилив позов Одарича до міськради про визнання неправомочним рішення про припинення його повноважень від 24 квітня.

24 квітня Черкаська міськрада відправила Одарича у відставку 40 голосами "за".

Одарич відмовився визнавати законність рішення міськради.
03.09.2013 23:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter