Після півторарічного випробувального терміну Юріка Ботнара обрали головою черкаської "Свободи"

Після півторарічного випробувального терміну Юріка Ботнара обрали головою черкаської "Свободи"26 серпня в Черкасах відбулася чергова обласна звітно-виборна конференція Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Як інформує прес-служба обласної організації «Свободи», делегати та запрошені з місцевих організацій партії на Черкащині заслухали звіт керівника та обрали керівні органи Черкаської обласної організації ВО «Свобода».
Учасники затвердили звіт в.о. голови обласної організації ВО «Свобода» та голови контрольно-ревізійної комісії Черкаської «Свободи». Делегати конференції підтримали кандидатуру, запропоновану Головою Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегом Тягнибоком і обрали головою Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрія Ботнара, який з 1 квітня 2012 року виконував обов’язки голови цієї організації. Конференція також переобрала голову та членів контрольно-ревізійної комісії обласної організації, і оновила склад Черкаського обласного комітету ВО «Свобода». Головою КРК обласної організації став уманський свободівець Сергій Яремчук, членами новообраного обласного комітету стали Юрій Гамалій, Володимир Зуєнко, Андрій Куча, Олександр Лошков та Володимир Салов.
Виступаючи перед делегатами обласної конференції, голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар подякував усім партійцям-націоналістам Черкащини за спільну роботу з динамічної розбудови обласної організації та за честь боротися пліч-о-пліч проти антинародного режиму Януковича. «Я переконаний, що ми, націоналісти Черкащини, і надалі будемо продовжувати поточну розбудову місцевих організацій «Свободи» та станемо найміцнішою партійною організацією на Черкащині. До кінця 2013 року ми завершимо структурування обласної організації, з 2014 року – зможемо перманентно нарощувати потужність, сили для боротьби проти зграї «регіонів», режиму Януковича-Тулуба в усіх без виключення районах області».
27.08.2013 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter