Володимир Мамалига погрожує "папєрєднікам" новими кримінальними справами

Володимир Мамалига погрожує "папєрєднікам" новими кримінальними справамиВолодимир Мамалига обурюється у соціальній мережі Fecebook: "Вони ж ще і за минули не відсиділи!"
"Кожного дня на роботі не перестаю дивуватися «папєрєднікам»: 166 тисяч кредиторської заборгованості при тому, що туристичний імідж Черкас знаходиться на рівні колектора глибокого залягання. А підсудний Одарич не перестає патякати, нібито нас усіх нагородили посадами. Що ж, це видно, по-справедливості. Тобто, по їхньому. Вони їздили у відрядження у Вашінґтон, за бюджетний рахунок на виставки у Дубаї та Берлін, як Світлана Неухацька. Набиралися креативу у Швеції, Китаї та Грузії, як Одарич.
А ми тепер повинні оплачувати подарунки, які вони надарували невідомо кому і невідомо за що. Днями направив два звернення, так як дійшов до висновку, що усіма цими боргами мала б зацікавитися Держфінінспекція та Прокуратура. Тож нехай ними займаються прокурори, тим паче що їм: справою більше чи справою менше. Вони ж ще і за минули не відсиділи!"
19.08.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter