На одному з балконів у Десятинному провулку висить банер з черкаським нардепом Володимиром Зубиком

Як вже повідомляла Провінція , у Києві вкрали пам'ятник дерибану, який був встановлений на місці незаконного будівництва в Десятинному провулку, присвячений черкаському нардепу Володимиру Зубику.
Тепер на одному з балконів у Десятинному провулку висить банер:
На одному з балконів у Десятинному провулку висить банер з черкаським нардепом Володимиром Зубиком


Нагадаємо: представники "Форуму порятунку Києва" проти забудови в Десятинному провулку, де раніше знаходився храм князя Володимира. Ця ділянка була передана українській православній церкві Київського патріархату, а будувати на цій землі буде компанія "Інтергалбуд", що належить, за словами представників "Форуму порятунку Києва", народному депутату від Партії регіонів Володимиру Зубіку. Актівісти заявляють, що незважаючи на існуюче рішення суду про заборону будівництва на цій території, забудова триває, там планується звести 7-поверховий будинок ніяк не пов'язаний з культурною спадщиною Києва.

"Прокуратура вважає будівництво незаконним і оскаржить дії забудовника в суді", - сказав прокурор прокуратури Шевченківського району Києва Віталій Воробйов, додавши, що 19 серпня Київський господарський апеляційний суд розгляне апеляційну скаргу щодо забудови на цій ділянці.

Фото Андрія Куркова.
19.08.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter