Азаров наказав очистити державну службу від п'яниць і наркоманів

Азаров наказав очистити державну службу від п'яниць і наркоманівПрем'єр-міністр Микола Азаров виступає за істотне посилення відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані, а також приховування таких злочинів, особливо, якщо винуватцем ДТП були держслужбовці або представники органів влади. Про це він заявив на засіданні уряду.

«П'яний за кермом - завжди злочинець. А коли він має повноваження влади - це взагалі за межею добра і зла », - сказав Азаров, додавши, що суспільство, на жаль, не вірить у справедливе покарання п'яних злочинців, і часом тільки якимось дивом ситуації зупинялися на межі самосуду.

«Я переконаний, що головна причина тут - у відчутті безкарності та відсутності належних моральних якостей у окремих працівників державних структур. У потуранні, безпринципності окремих керівників. Тому досить «виводити плями на мундирі». Треба рішуче очиститися від недостойних представляти владу», - заявив Азаров.

Він вважає за необхідне суттєво посилити відповідальність як за керування транспортними засобами у нетверезому стані, так і за приховування або фальсифікацію виправдувальних матеріалів за такими злочинами.

За його словами, у випадках, коли мова йде про державних службовців, потрібно негайно усувати їх від виконання обов'язків, а коли є абсолютні підстави - звільняти з роботи. «Справедливої ​​правовій оцінці дій не повинні заважати ніякі чини та зв'язку», - додав прем'єр.

«Я вимагаю, по-перше, щоб у кожному випадку «п'яних» ДТП за участю працівників органів влади було справедливе, а це значить - найсуворіше - покарання. По-друге, щоб жоден злочин не було навіть можливості приховати, не було зволікань експертизи тощо », - заявив Азаров.

Він також заявив про необхідність проведення «масштабної профілактичної роботи з державними службовцями, працівниками правоохоронних і силових органів з метою попередження правопорушень».
Finance.ua
14.08.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter