"Война-это не покер": Якщо Янукович не прибере Тулуба зверху, то вільні демократи виженуть його знизу

Оскільки період вільного сидіння вільних демократів на «Темпі» затягується, Сергій Одарич вирішив оголосити війну Тулубу. Якщо Янукович не прибере губернатора зверху, то вільні демократи зроблять це знизу. Залишилося знайти однодумців.

«Вільні демократи» вирішили будувати партійну структуру в області, шукати однодумців і прихильників у райцентрах, селах. Про це повідомив Сергій Одарич під час прямого ефіру на телеканалі «Вікка».
Він зазначив, що завдання «Вільних демократів» - виграти вибори в обласну раду, взявши там більшість, виграти вибори міських голів у містах, потрапити в райради різних рівнів і, безумовно, перемогти в Черкасах. Завдання: шукати однодумців, об’єднуватися із ними і працювати.

- Працювати в такій ситуації, коли губернатор, який немов із неба впав, пресує людей, викручує руки, залякує, відправляє область на десятиліття назад, неможливо. Вважаю, що ми не маємо права із цим миритися і таких губернаторів треба стусанами під зад виганяти з області. А для цього потрібно мати міцну команду в області, - зазначив Сергій Одарич.
14.08.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter