Старікова скаржиться на підступність регіоналів, які втретє не допускають її в правову комісію

Старікова скаржиться на підступність регіоналів, які втретє не допускають її в правову комісію Утретє провладна більшість Черкаської обласної ради відмовила депутату Наталії Старіковій у переході в постійну депутатську комісію з питань правової політики, законності і правопорядку.
На сесії 10 серпня 58 "обранців" не голосували за це питання взагалі.
Наталія Старікова схильна вважати, що така поведінка викликана спонуканням "згори".
"Впевнена, що такою була команда керівництва. Вони розуміють, що в комісії з питань правової політики, законності і правопорядку я буду опонентом, - впевнена опозиціонерка.
Утім, депутатка не збирається складати руки.
"Я маю право, як депутат, відвідувати засідання всіх постійних комісій облради. І якщо черкащанам цікаві питання, які в компетенції комісії з питань правової політики, законності і правопорядку, то я буду присутня на засіданнях цієї комісії, ставитиму питання і ініціюватиму дискусії сама чи разом зі своїми колегами з фракції. Одним словом, знайду шляхи, щоб питання, які хвилюють громадян, були вирішені", - заявляє Наталія Старікова.
Як інформують у прес-службі депутата, сесія обласної ради погодила включення до складу комісії з питань правової політики, законності і правопорядку "регіонала" Андрія Денисюка, який зайшов у раду 21 червня замість вибулого депутата.
Тепер комісія з питань правової політики, законності і правопорядку складається з 9 депутатів, зокрема, з шістьох із фракції Партії регіонів, двох "Батьківщинівців" та одного позафракційного.
12.08.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter