Старікова закликає керівництво ОДА прозвітувати про виконання програм. Коли прозвітується сама Старікова?

Старікова закликає керівництво ОДА прозвітувати про виконання програм. Коли прозвітується сама Старікова? Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова на сьогоднішньому засіданні обласної ради у своєму виступі закликала керівників профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації та інших відповідальних осіб прозвітувати за виконання Програми соціально-економічного розвитку області у І півріччі нинішнього року.
"У цьому документі знайшли своє відображення найгостріші проблеми мешканців області, визначені завдання й заходи, шляхи їх реалізації та конкретні терміни виконання.
Ми хочемо почути "з перших вуст" об'єктивний і чіткий звіт по ключових напрямках про виконання заходів і завдань, затверджених на І півріччя 2013 року. Ми ініціюємо цей звіт, аби зрозуміти – якими обсягами і чи вчасно виконуються завдання? Які існують проблеми і перешкоди для реалізації та їх причини? Які шляхи можна застосувати, щоб пришвидшити результат?", - заявила з трибуни обласної ради Наталія Старікова.
За її словами, вивчивши виконання програми по деяким розділам, вона зробила висновок, що програма реалізовується досить мляво або не виконується зовсім, часто з перенесенням термінів виконання на наступний рік. Ідеться насамперед про охорону здоров'я і освіту.
"В отриманих відповідях на депутатські запити про реалізацію програми в галузі освіти бачимо таке: із 27 заходів виконано 3-4 частково. 80% невиконано. То для кого пишеться програма? Невже для чиновників, щоб рапортувати "нагору" кожного місяця про хід її виконання "на папері"? За три тижні розпочнеться новий навчальник рік. В яких умовах вчитимуться діти, скажімо, Маньківського НВК ЗОШ І – ІІІ ступенів гімназія, де тільки виготовлено та погоджено проектно кошторисну документацію на реконструкцію даху? Чи діти Кам'янської школи №2, де ремонт даху не встигли виконати цього року і перенесли на наступний? Невже не можна вишукати кошти, щоб ліквідувати брак 205 місць у дитячих садочках Кам'янки. Департамент освіти пояснює – для вирішення проблеми відкриють додатково дві групи. Це 50 місць. А що робити батькам решти 150 дітей? Відповіді на депутатські звернення з департаменту охорони здоров'я нагадують банальні відписки, ніж грунтовний звіт. Довелося з'ясовувати безпосередньо на місцях про реалізацію запланованих у І півріччі заходів. От що ми маємо: добудова акушерського корпусу міського пологового будинку в Умані – не розпочато; будівництво хірургічного відділення районної лікарні в Городищі – не виконано; завершення реконструкції покрівлі діючого 3-поверхового корпусу стаціонару лікарні в Городищі – не розпочато; будівництво інфекційного корпусу районної лікарні в Монастирищі – не розпочато; будівництво І-ІІ черги в центральній районній лікарні в Червоній Слободі – не розпочато, - обурилася Наталія Старікова. - Показово, що стартувало виконання лише пріорітетного для обласної влади завдання – спорудження обласного перинатального центру в Черкасах. Роботи почалися, згідно інформації департаменту охорони здоров'я, з 1 червня".
Наталія Старікова закликала керівників управлінь і департментів ОДА прозвітуватися про виконання програми на найближчому засіданні обласної сесії.
Від Провінції: у липні-серпні в Черкаській області вже 6-ть екс-фронтовиків перейшли у Партію регіонів. Коли прозвітується Старікова (екс-керівник обласної організації «Фронту Змін»)?
09.08.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter