Адвокат Одарича - Банковій: Європа все бачить! Спитайте у Ліходькіна

Адвокат Одарича - Банковій: Європа все бачить! Спитайте у Ліходькіна Посольство Австрії в Україні висловило стурбованість ситуацією, яка склалася останнім часом у Черкасах щодо звільнення з посади міського голови Черкас Сергія Одарича та порушенням кримінальної справи щодо нього. Такий висновок робить прес-служба ПВД після того, як в листі до депутата міської ради Олега Ліходькіна заступник Посла Австрії висловив стурбованість подіями в Черкасах та пообіцяв надалі слідкувати за перебігом подій.

Днями на адресу депутата міської ради від «Вільних демократів» Олега Ліходькіна надійшов лист з австрійського посольства, пишуть у прес-службі ПВД. Зокрема в листі, говориться, що «Посольство Австрійської Республіки і надалі слідкуватиме за перебігом подій у Черкасах».

Адвокат Валентина Теліченко, яка захищає інтереси Сергія Одарича в суди в справі про поновлення на посаді, розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»: «Щойно похвалилися мені Черкащани листом від Посольства Австрії. Заступник Посла у листі до одного з депутатів Черкаської міськради висловив свою стурбованість подіями, які відбуваються в Черкасах останнім часом, і пише, що й «надалі слідкуватиме за перебігом подій». От не можу зрозуміти – невже на Банковій не підозрюють, що Європа, до якої ми прагнемо, - а я в це вірю, - бачить усе. Невже там думають, що практику вибіркового «правосуддя» треба продовжувати? Що хтось повірить, що кримінальне переслідування Одарича не є боротьбою з політичними мотивами? Невже є хтось, хто вважає, що сміхотворне обвинувачення проти Одарича є виявом правосуддя?»

Від Провінції: переконливішого аргумента про увагу Європи до справи Одарича годі й шукати!
08.08.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter